12 mar 2018

IDA – Przewody sterownicze

IDA – Przewody sterownicze.

Przewody sterownicze

W ofercie duży wybór przewodów sterowniczych, jak i do instalacji domowych:

Przewody linki LGY
Przewody w izolacji polwinitowej OMY
Przewody w izolacji polwinitowej OWY
Przewody w izolacji gumowej OW
Przewody sterownicze bez ekranu YstY
Przewody sterownicze w ekranie LiYcY
Przewody instalacyjne YDYp
Pozostałe przewody

W sprzedaży mamy tylko markowe przewody w miękkich izolacjach np firmy Helukabel, a linki typu LGY dostępne są u nas w dużej gamie kolorów izolacji. Jako ofertę uzupełniającą posiadamy końcówki i oznaczniki do zarabiania i odpowiedniego oznaczania linii zasilających i sterowniczych.

LGY – Przewody przeznaczone do wykonywania połączeń wewnątrz urządzeń, szaf sterowniczych w obwodach sterowania i sygnalizacji.
OMY – Przewody przeznaczone do zasilania odbiorników ruchomych i przenośnych pracujących w gospodarstwach domowych i pomieszczeniach biurowych.
OWY – Przewody przeznaczone do zasilania odbiorników ruchomych i przenośnych pracujących w gospodarstwach domowych i pomieszczeniach biurowych. Posiadają bardziej odporną izolację od OMY.
OW – Przewody warsztatowe o izolacji i oponie gumowej.
YstY – Przewody przeznaczony do wykonywania połączeń w obwodach sterowania oraz jako przewód zasilający. Giętka konstrukcja zapewnia dużą elastyczność oraz ułatwia montaż, umożliwia zastosowanie jako przewód zasilający do odbiorników ruchomych i przenośnych.
LiYcY – Przewody w ekranie przeznaczony do wykonywania połączeń w obwodach sterowania oraz jako przewód zasilający, gdzie istotne jest również odizolowanie od zakłóceń. Giętka konstrukcja zapewnia dużą elastyczność oraz ułatwia montaż, umożliwia zastosowanie jako przewód zasilający do odbiorników ruchomych i przenośnych.

Jeśli zainteresowani są Państwo ofertą na przewody sterownicze lub inne to zapraszamy do kontaktu: Hurtownia Elektryczna Koszalin

[do góry]

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *